گفتگو با قاتل زن جوان در پارکینگ دریاچه چیتگر – شکستن سکوت پس از ۱۶۹ روز

0
210

گفتگو با قاتل زن جوان در پارکینگ دریاچه چیتگر – شکستن سکوت پس از ۱۶۹ روز

قتل در پارکینگ دریاچه چیتگر پرونده ای عجیب بود که سکوت قاتل پی از ۱۶۹ رور شکسته شد.

مرد قصاب که به اتهام قتل زن جوان در پارکینگ دریاچه چیتگر بازداشت شده بود، سکوتش را شکست و به جنایت اعتراف کرد.

شامگاه دوشنبه ۲۴ شهریور، زن جوانی در پارکینگ دریاچه چیتگر به قتل رسید. بررسی های تیم جنایی و تصاویر دوربین های مداربسته پلیس را به یک مرد جوان رساند که گفته می شد خواستگار مقتول بوده است اما وقتی مأموران به سراغ وی رفتند مشخص شد از کشور خارج شده و به ترکیه فرار کرده است.

در حالی که تحقیقات ادامه داشت سرانجام پس از حدود ۶ ماه وی به ایران برگشت و دستگیر شد.

مرد جوان نخست منکر قتل بود اما بالاخره با گذشت ۱۶۹ روز از این جنایت وی لب به اعتراف گشود. به دستور بازپرس ساسان غلامی از شعبه سوم دادسرای امور جنایی پایتخت متهم بازداشت و برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس قرار گرفت.

گفت و گو با قاتل زن جوان پرونده دریاچه چیتگر

چرا این همه سکوت؟
برای اینکه از مجازات می ترسم. خیلی پشیمانم و حتی زمانی که در ترکیه بودم مراسم سوم، هفت و چهلم برای مقتول گرفتم و برای او یادبود برگزار کردم. اما هراس داشتم، از اینکه مجازاتم قصاص است و دلم نمی خواست به زندان بیفتم.

پس چرا به ایران برگشتی؟ خسته شده بودم. کابوس های شبانه لحظه ای رهایم نمی کرد. از طرفی دلم برای دخترکوچکش می سوخت و دوست داشتم برایش کاری بکنم، دلم برای خانواده ام هم تنگ شده بود، همه اینها دست به دست هم داد تا برگردم.

چرا زن مورد علاقه ات را کشتی؟ 

من با مقتول در یک کانال تلگرامی آشنا شدم و کم کم رابطه ما صمیمی شد و از او خواستگاری کردم اما او هر بار بهانه می آورد و می گفت شرایط ازدواج ندارم. من که از کارهایش خسته شده بودم، به او گفتم برای آخرین بار همدیگر را ملاقات کنیم. اما من بازهم از او درخواست ازدواج کردم و مقتول هم همان حرف ها را تکرار کرد. جر و بحثمان بالا گرفت به من توهین کرد گفت ما از نظر فرهنگی یکسان نیستیم از این حرفش خیلی ناراحت شدم. دیگر نفهمیدم چه اتفاقی افتاد، به خودم که آمدم او خونین روی زمین افتاده بود و من فرار کردم.

چاقو را از کجا آورده بودی؟

من در دماوند قصابی دارم آن روز به تهران که آمدم از شرق تهران یک چاقو برای کار قصابی ام به مبلغ ۵۰ هزار تومان خریداری کردم.خرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

منبع :
رکنا

منبع : برخط نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید