کودکی مه لقا باقری با لباس عروس/تغییر چهره مه لقا باقری از گذشته تا امروز

0
12

کودکی مه لقا باقری با لباس عروس/تغییر چهره مه لقا باقری از گذشته تا امروز

پخش سریال حکم رشد بهانه ای شد تا به سراغ قدیمی و سالهای دور مه لقا باقری برویم.

مه لقا باقری، همسر جواد عزتی را بیشتر او را با نقش آفرینی هایش در سریال ها و مجموعه هایی همچون زخم کاری و باغ مظفر می شناسیم. مه لقا باقری این روزها مشغول بازی در سریال “حکم رشد” به کارگردانی حسن لفافیان و تهیه کنندگی مهدی فرجی است که پس از پایان ماه رمضان، از شبکه ۳ تلویزیون پخش خواهد شد. پخش همین سریال از صدا و سیما بهانه ای شد تا به سراغ قدیمی و سالهای دور مه لقا باقری برویم.

 

تغییر چهره مه لقا باقری از گذشته تا امروز

اولین عکس زیبا از دوران کودکی منتشر شده در اینستاگرام مه لقا باقری، عکسی است که دلبری های او را در لباسی کردی و ژستی پر از ناز و اداهای دخترانه برای عکاس نامعلوم نشان میدهد. اکثر ما از این جنس عکسها در آلبوم قدیمی و خانوادگی خود داریم که تماشای هر کدام از آن عکسها، ما را وارد تونل خاطرات شیرین گذشته میکند.

بازیگر سریال “حکم رشد” با انتشار این عکس در صفحه رسمی اش نوشت:

____شیرین بود کودکی و چین و شکن لباس کوردی ام،——

مباد که فرهاد از یادم ببرد و سنگ شود چون بیستون

کودکی مه لقا باقری با لباس عروس/تغییر چهره مه لقا باقری از گذشته تا امروز

تصویر زیبای دیگری که همسر جواد عزتی از دوران زیبای کودکی اش در اینستاگرام منتشر کرد، تصاویر دوست داشتنی او در کنار نقاشی زیبایی است که به گفته ی خانم بازیگر، هنر دست خود اوست. مه لقا باقری بازیگر نقش مژگان در فیلم سینمایی آینه بغل با انتشار این تصاویر زیبا یادی از دوران کودکی اش کرد.

کودکی مه لقا باقری با لباس عروس/تغییر چهره مه لقا باقری از گذشته تا امروز

کودکی مه لقا باقری با لباس عروس/تغییر چهره مه لقا باقری از گذشته تا امروز

بیوگرافی مه لقا باقری

  • نام :مه لقا
  •  نام خانوادگی :باقری
  • تاریخ تولد:۱۳۶۰
  • محل تولد:تهران
  • تحصیلات:کارشناسی کارگردانی تئاتر از دانشگاه سوره تهران؛ ۱۳۸۲ – ۱۳۷۸، فوق لیسانس کارگردانی تئاتر از دانشگاه تربیت مدرس ۱۳۸۵ – تخصص تئاتر از آلمان
  • تاهل :متاهل
  • همسر:جواد عزتی
 
مه لقا باقری بازیگر جوان کشورمان بیش از ۱۲ سال است که بصورت حرفه ای در حوزه کارگردانی و بازیگری تئاتر فعالیت دارد و در جشنواره های داخلی و خارجی در کشور هایی نظیر فرانسه ، روسیه و اسپانیا حضور داشته است . در زمینه طراحی حرکات موزون و دستیار کارگردانی تئاتر نیز دستی بر آتش دارد. مه لقا باقری در سری جدید مجموعه دورهمی در نقش همسر قیمت ایفای نقش می کند.
 

آشنایی و ازدواج مه لقا باقری با جواد عزتی

مه لقا باقری و همسرش جواد عزتی از زوج های جوان دنیای هنر هستند که زندگی مشترک خود را از سال ۱۳۸۵ آغاز نموده اند. این زوج هنری که هر دو از بازیگران سینما، تلویزیون و تئاتر هستند از طریق فعالیت بازیگری با یکدیگر آشنا شده و ازدواج کردند.

در مطالب قبلی به صورت کامل درباره زندگی شخصی و هنری این زوج بازیگر گفتیم و دانستید که جواد عزتی در یک تئاتر به کارگردانی مه لقا باقری با او آشنا شده و همین آشنایی به ازدواج این دو هنرمند ختم شد.

مه لقا باقری و همسرش

مه لقا باقری و جواد عزتی/ عکس از نازی خوش اخلاق

یکی از حواشی مربوط به ازدواج جواد عزتی و مه لقا باقری اختلاف سن آنهاست که با نگاهی کوتاه به بیوگرافی هر دو بازیگر میتوان تشخیص داد که جواد عزتی در تاریخ ۲۰ دی ماه سال ۱۳۶۰ متولد شده و همسرش مه لقا باقری هم متولد خردادماه سال ۱۳۶۰ و چند ماه از آقای بازیگر بزرگتر است.

مه لقا باقری و همسرش جواد عزتی در سریال قهوه تلخ، باغ مظفر، دردسرهای عظیم، زخم کاری و فیلم سینمایی موفق «شنای پروانه» با هم همبازی بودند.

منبع : افکار نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید