چهره های مشهور ایرانی متولد ۱ آذر + عکس

0
5

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی امروز اول آذرماه متولد شده اند ادامه این مطلب از چهره ها را از دست ندهید.

آبان با همه خوشی ها و ناخوشی هایش رخت بربست و جایش را به آخرین ماه پاییز داد. سومین ماه پادشاه فصل ها از راه رسید و نویدبخش اتفاقاتی خوب شد. امروز ۱ آذر همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب شما را با چهره های مشهور ایرانی متولد امروز آشنامیکنیم.

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی امروز اول آذرماه متولد شده اند ادامه این مطلب از چهره ها را از دست ندهید.

علی اوسیوند

علی اوسیوند بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان ۱ آذر ۱۳۳۶ در مسجد سلیمان متولد شد.

علی اوسیوند

علی اوسیوند همسر حمیرا ریاضی بازیگر کشورمان است. این هنرمند فعالیت بازیگری را از سال ۶۲ آغاز کرد و در فیلم و سریال های زیادی جلوی دوربین رفت که سریال سرجوخه به کارگردانی احمد معظمی در سال ۱۴۰۰ جدیدترین آنها است.

داریوش اسدزاده

داریوش اسدزاده بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون کشورمان ۱ آذر ۱۳۰۲ در کرمانشاه متولد شد.

داریوش اسدزاده

داریوش اسدزاده بازیگری را از سنین جوانی آغاز کرد و بازی او در سریال سمندون و خانه سبز در ذهن دوستدارانش ماندگار است. این هنرمند کشورمان دارای نشان درجه یک فرهنگ و هنر است.

فرخ نعمتی

فرخ نعمتی بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر کشورمان ۱ آذر ۱۳۳۰ در تهران متولد شد.

فرخ نعمتی

فرخ نعمتی همسر سهیلا رضوی بازیگر کشورمان است و بازیگری را از سال ۶۳ آغاز کرد. این هنرمند در سریال هایی چون سر دلبران، ایراندخت، آسمان من، یادآوری، حیرانی، مختارنامه، ولایت عشق و خانه سبز به ایفای نقش پرداخت.

محمدعلی طالبی

محمدعلی طالبی کارگردان و فیلمنامه نویس کشورمان ۱ آذر ۱۳۳۷ در تهران متولد شد.

محمدعلی طالبی

محمدعلی طالبی بیشتر به کارگردان ژانر کودک معروف است و سریال گل پامچال یکی از معروف ترین و ماندگارترین آثار این کارگردان کشورمان محسوب میشود.

ایرج بسطامی

ایرج بسطامی خواننده موسیقی سنتی کشورمان ۱ آذر ۱۳۳۶ در بم متولد شد.

ایرج بسطامی

ایرج بسطامی خواننده سرشناس موسیقی سنتی کشورمان از شاگردان محمدرضا شجریان بود که در ۵ دی ۱۳۸۲ در زلزله بم جانش را از دست داد.

فریبا کوثری

فریبا کوثری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان ۱ آذر ۱۳۴۵ در زاهدان متولد شد.

فریبا کوثری

فریبا کوثری بازیگری را از سال ۶۷ در سینما آغاز کرد و اولین بار در فیلم سینمایی در مسیر تندبار ساخته مسعود جعفری جوزانی جلوی دوربین رفت. سریال های سقوط یک فرشته، دیوار، دلنوازان، معصومیت از دست رفته ، مختارنامه و … از جمله سریال های این هنرمند کشورمان است.

منبع : افکار نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید