چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته ۲۷ شهریور

0
11

چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 27 شهریور

روز ۲۷ شهریور همزمان با سالروز تولد و درگذشت افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته امروز می پردازیم.

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به بیست و هفتمین روز از شهریورماه رسیدیم. روز ۲۷ شهریور همزمان با سالروز تولد و درگذشت افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته امروز می پردازیم.

 

الهام پاوه نژاد

الهام پاوه نژاد بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون کشورمان ۲۷ شهریور ۱۳۵۰ در تهران متولد شد.

الهام پاوه نژاد

الهام پاوه نژاد با بازی در نقش مریم در سریال همسران به شهرت رسید و نقش آفرینی در سریال مدرسه مادربزرگ ها از او چهره محبوب تری ساخت. چوب خط جدیدترین سریال تلویزیونی الهام پاوه نژاد است.

فرهاد آئیش

فرهاد آئیش بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ۲۷ شهریور ۱۳۳۱ در شمیران متولد شد.

فرهاد آئیش

فرهاد آئیش سالهای زیادی از عمرش را در سفر برای آموزش عکاسی، تئاتر و اجرای نمایش سپری کرد و بعد از ۲۷ سال به ایران بازگشت و فعالیت های هنری اش را ادامه داد. مائده طهماسبی دیگر بازیگر کشورمان همسر فرهاد آئیش است.

رامین پرچمی

رامین پرچمی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان ۲۷ شهریور ۱۳۵۲ در بندر کیانشهر متولد شد.

رامین پرچمی

رامین پرچمی با بازی در سریال در پناه تو در سال ۷۴ به دنیای تلویزیون راه پیدا کرد و با حضور در سریال همسایه ها چهره شناخته شده تری یافت. اخراجی های ۲ یکی از مشهوترین فیلم های او است.

محمدحسین بهجت تبریزی

محمدحسین بهجت تبریزی متخلص به شهریار از شاعران برجسته کشورمان است که در سال ۱۲۸۵ متولد و در ۲۷ شهریور سال ۱۳۶۷ درگذشت.

محمدحسین بهجت تبریزی

مهم ترین اثر شهریار منظومه حیدربابا یه سلام است که از شاهکارهای ادبیات ترکی آذربایجانی به شمار می رود و به بیش از ۸۰ زبان زنده دنیا ترجمه شده است.

منبع : افکار نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید