چرا شارلیز ترون تا به حال ازدواج نکرده است؟

0
13

شارلیز ترون، ستاره پرطرفدار هالیوود حالا ۴۷ سال دارد اما کماکان برنامه ای برای ازدواج کردن ندارد. اما علت این موضوع چیست؟


ایران آرت: برای قرن ها ازدواج یک سنت بود که معتقد بودند زندگی آدم ها را کامل می کند. حالا اما می دانیم که آدم ها باهم متفاوت اند و هر کدام با چیزهای مختلفی به شادی می رسند. شارلیز ترون نمونه ی خوبی از همین موضوع و حامی زنان قوی و مستقل است.

اما اینکه چرا شارلیز ترون تا به حال ازدواج نکرده است، سؤالی است که در ادامه به آن پاسخ خواهیم داد.

کودکی پرآسیبی داشته

2-ed3f5c5c388c808b91b35a7d5e

 

به گزارش روزیاتو، شارلیز ترون زنی زیبا و بازیگر توانمند است، اما زندگی شخصی او همیشه نقل محافل بوده است. او حالا ۴۷ سال دارد اما کماکان برنامه ای برای ازدواج کردن ندارد. اما علت این موضوع چیست؟

پدر ترون مرد آزارگری بود، به همین دلیل مادرش مجبور بود از شارلیز در برابر او محافظت کند. شارلیز در اینباره گفته: «من نجات پیدا کردم و به این موضوع افتخار می کنم.» او همچنین گفته: «خیلی هم برایش تلاش کردم. ترسی از آن ندارم. من از تاریکی نمی ترسم. برعکس، نسبت به آن کنجکاوم چون فکر می کنم ذات انسان و آدم ها را بهتر توضیح می دهد.»

 

1-24d92f5c6bbe9fb3d1ebae0dc9

نیازی به همسر ندارد چون کمبودی در زندگی اش احساس نمی‌کند

شارلیز همیشه زنی خواستنی بوده است. او با رایان رینولدز، استفان جنکینز، شان پن و استوارت توانسند رابطه عاشقانه داشته است. علیرغم داشتن روابط عاشقانه ی طولانی مدت، او هرگز با کسی نامزد نکرده یا قصد ازدواج نداشته است.

 

3-6577ca5fd98b0cb492a1d3d97b

 

او نظر خودش را در اینباره دارد: «دلم نمی خواهد ازدواج کنم چون سنت ازدواج حالا خیلی یک جانبه به نظر می رسد. من دلم می خواهد در کشوری زندگی کنم که همه ی ما در آن از حقوق برابری برخوردار باشیم.»

شارلیز اولویت های دیگری برای زندگی اش دارد، مثل خانواده و بچه و دوست ندارد این شادی را به خطر اندازد. او در اینباره گفته: «هیچ وقت نخواستم ازدواج کنم. هیچ وقت مسأله ی مهمی برایم نبوده.»

حتی زمانی که شایعاتی درباره ی نامزدی اش با شان پن مطرح شد، او گفت: «این شایعات درست نیست. قرار نبود با شان ازدواج کنم.»

داشتن فعالیت های اجتماعی و مبارزه برای حقوق بشر را ترجیح می دهد

6-ef5b2251c686c907e363fc8a94

 

 

شارلیز گرچه خانواده به شکل سنتی اش را ندارد، اما مشغله ی زیادی دارد. او همواره در تلاش است به مردم سرتاسر دنیا کمک کند.  در سال ۲۰۰۷ یک پروژه ی خیریه به نام «پروژه توسعه ی آفریقای شارلیز ترون» راه اندازی کرد که هدف از آن سرمایه گذاری بر روی جوانان آفریقایی و توانایی آن ها برای حفظ خود و هم سن و سالان شان از ابتلا به اچ آی وی / ایدز بود.

علاوه بر این، سعی می کند توجه ها را به موضوع برابری جنسیتی و امنیت زنان و کودکان جلب کند. او در اینباره گفته: «پویش “همه باهم برای زنان” فراخوانی است برای زنان تا با زنان و دختران سرتاسر دنیا متحد شوند.»

 

منبع : ایران آرت

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید