پیام شبنم مقدمی به مناسبت پایان خاتون /عکس

0
9

پیام شبنم مقدمی به مناسبت پایان خاتون /عکس

شبنم مقدمی بازیگر نقش اول سریال «شبی که ماه کامل شد» با اتمام بخش اول از فصل اول سریال خاتون تصویری از کلاکت این سریال را منتشر کرد.

شبنم مقدمی  بازیگر نقش اول سریال «شبی که ماه کامل شد» با اتمام بخش اول از فصل اول سریال خاتون تصویری از کلاکت این سریال را منتشر کرد. شبنم مقدمی نوشت:

” وظیفه‌ی خود می‌دانم در پایان ِ بخش ِ ابتدایی ِ فصل ِاول ِ مجموعه‌ی «خاتون »،یک «خسته‌نباشید» و یک «خدا قوت»ِ جانانه و بلند بالا بگویم به همه‌ی دوستانم در تیم ِ درخشان و حرفه‌ای و بسیارکاربلد ِ سازنده‌ی این سریال،چه در مقابل و چه در پشت ِ دوربین،که همگی…همگی از دل و از جان و با تمام ِ توان تلاش کردند تا مجموعه‌ای دل‌نشین و گیرا و جذاب را به تماشای چشمان ِ شما برسانند، آن‌گونه که شایسته‌ی نگاه و توجه ِ شما باشد.
قرار گرفتن کنار ِ تک‌تک ِ هنرمندان ِ درجه یک و دوستان ِ عزیزم در این گروه ِ دوست‌داشتنی،هرچند کوتاه بود اما دلنشین بود و بسیار باعث افتخار و بسیار امیدوارم به تکرار ِ این تجربه‌ی شیرین کنار ِ این بهترین‌ها.

به انتظار ِ فصل ِ بعدی «خاتون» باشید.تردید ندارم دوستش خواهید داشت و همراهش خواهید شد چراکه از دلْ برآمده لاجرم بر دلْ می‌نشیند.

عکس را از روی دفتر و‌ دستک و کلاکت ِ سعیده جان برداشتم، همان روزهای فیلمبرداری در کیاشهر زیبا”

پیام شبنم مقدمی به مناسبت پایان خاتون /عکس

منبع : افکار نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید