وصول ۳۴۰۰ میلیارد تومان معوقات بانکی  لرستان در سال جاری

0
185

وصول ۳۴۰۰ میلیارد تومان معوقات بانکی  لرستان در سال جاری

علی اکبر باقری امروز ۱۵ اسفند در جمع خبرنگاران با بیان اینکه تمام عرصه های لرستان  ۲۸۰۰هزار هکتار است که  ۲۲۰۰هزار هکتار آن معادل ۷۸درصد اراضی ملی را تشکیل می دهند، اظهار کرد: در ۱۱ ماه امسال  ۷۴۰هزار هکتار از این اراضی معادل۴۲ درصد درنقشه کاداستر تثبیت شده است.

وی بیان کرد: در این مدت ۸۰۰۰ هکتار از اراضی زراعی استان و ۲۰ هزار هکتار اراضی دولتی سایر دستگاهها نیز تثبیت شده اند.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک لرستان در ادامه با اشاره به میزان اسناد مربوط به ازدواج و طلاق در استان گفت: با وجود  ۱۰۳ دفاتر ازدواج و طلاق   که همگی به صورت برخط متصل به برنامه های ثبت هستند در مدت ۱۱ ماهه امسال ۱۳ هزار و ۷۷۷  واقعه ازدواج و۳۷۴۷ واقعه طلاق ثبت شده که براین اساس نسبت طلاق به کل ازدواج های ثبت شده در استان لرستان ۲۷.۲ درصد بوده است.

باقری از وصول  ۳۴۰۰ میلیارد تومان معوقات بانکی در سالجاری خبر داد و گفت: این میزان وصولی رشد ۲۶۶ درصدی را نسبت به سال گذشته نشان می دهد.

وی  با اشاره به اهمیت  اجرای اسناد رسمی در ثبت استان عنوان کرد: تعداد پرونده های تشکیلی اجرای اسناد رسمی استان در این مدت  ۵۶۸۰ فقره بوده که نسبت به مدت مشابه سالگذشته ۳۳ درصد رشد را نسان می دهد و لرستان در این باره حائز  رتبه سوم کشور است.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک لرستان از مختومه شدن ۷۶۲۲ فقره پرونده  مذکور در استان خبر داد و گفت: این رقم  نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۳۸۵درصد رشدرا نشان می دهد و حائز رتبه دوم کشور هستیم.

منبع :
خبرگزاری ایسنا

منبع : برخط نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید