واکنش احساسی دنیا و رضا صادقی به قتل علیرضا فاضلی همجنسگرا

0
976واکنش احساسی دنیا و رضا صادقی به قتل علیرضا فاضلی همجنسگرا

واکنش احساسی دنیا و رضا صادقی به قتل علیرضا فاضلی همجنسگرا

جوان همجنسگرا اهوازی توسط اعضای خانواده اش به قتل رسید و این خبر بازتاب زیادی در رسانه ها داشت.

دنیا مدنی با استوری کردن توییت خود در مورد قتل یک جوان همجنسگرا اهوازی به نام علیرضا فاضلی منفرد نوشت: «آرزوم می‌کنم فرازمینی‌ها وجود داشته باشن بیا مارو از دست خودمون نجات بدن»

توئیت کامل دنیا مدنی را در ادامه می بینید:

doniamadanii

واکنش رضا صادقی به قتل علیرضا فاضلی

رضا صادقی خواننده مشهور پاپ کشورمان هم به قتل جوان ۲۰ ساله اهوازی آن هم به دلیل گرایش جنسی او واکنش نشان داد.

رضا+صادقی+

علیرضا فاضلی چرا و چگونه به قتل رسید؟

برخی رسانه ها روز گذشته از قتل جوان اهوازی به نام علی فاضلی‌ منفرد (علیرضا) در اهواز خبر دادند و مدعی شدند این جوان به ظن همجنسگرا بودن توسط اعضای خانواده‌اش به قتل رسیده است.

علی فاضلی منفرد معروف به علیرضا، همجنسگرای ۲۰ ساله، ساکن محله مسیر تصفیه شکر اهواز ، روز سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ توسط چند تن از مردان خانواده‌اش به منطقه‌ برومی در اهواز برده شد و در روز چهارشنبه جسد او یافت می‌شود.

ali-fazeli-mondared-1400-2-14-566577-34

رسانه های خارجی مدعی شدند قتل در پی آشکار شدن گرایش جنسی برای برادران (ناتنی) علیرضا پس از بازکردن پاکت حاوی کارت معافیت سربازی وی صورت گرفته است. این درحالی است که مقامات نظام وظیفه با رد این شائبه اعلام کردند که بر روی کارت معافیت هرگز علت معافیت به صورت جزئی ذکر نمی شود و این ادعا که خانواده این جوان از روی کارت معافیت متوجه شدند علیرضا همجنسگرا است صحیح نیست.
 
علیرضا که در زمان دریافت کارت معافیت خانه نبوده قرار بر این بوده بعد از فروش گوشی موبایل خود تا چند روز بعد به ترکیه سفر کند.

دوست علیرضا می‌گوید:« متهمان به قتل روز چهارشنبه با مادر علیرضا تماس می‌گیرند و به او خبر می‌دهند که می‌تواند جسد علیرضا را زیر نخل پیدا کند. مادر علیرضا از خبر تنها فرزند خود دچار شوک شده و در بیمارستان بستریست اما از متهمین به قتل شکایت شده و هر سه دستگیر شده‌اند.»منبع : شایا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید