موافقت کمیسیون تلفیق با متناسب سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران در سال ۱۴۰۰

0
202

موافقت کمیسیون تلفیق با متناسب سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران در سال ۱۴۰۰

حمیدرضا حاجی بابایی رئیس کمیسیون برنامه وبودجه و محاسبات مجلس از تصویب پیشنهاد «متناسب سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران» در نشست اخیر کمیسیون تلفیق خبر داد و اظهار داشت: متناسب سازی حقوق بازنشستگان کشوری، لشکری، تامین اجتماعی و مستمری بگیران در صدر بند (و) تبصره ۲ ماده واحده لایحه بودجه به تصویب رسید.

وی خاطرنشان کرد: بعد از تذکری که در صحن علنی مبنی بر اینکه چرا در لایحه دولت وهمچنین گزارش کمیسیون متناسب سازی حقوق بازنشستگان کشوری ولشکری و تامین اجتماعی و مستمری بگیران حذف شده است ارائه کردم، همچنین با تاکید بر اشکال دیگر بند “و” تبصره ۲،  این موضوع به کمیسیون برگشت.

رئیس کمیسیون برنامه وبودجه و محاسبات مجلس ادامه داد: خوشبختانه در جلسه اخیر کمیسیون، این پیشنهاد به تصویب رسید و روز شنبه این مصوبه و امیدواریم در صحن علنی مجلس نیز با اکثریت آرای نمایندگان مردم به تصویب برسد.

حاجی بابایی خاطرنشان کرد: تصویب نهایی متناسب سازی حقوق بازنشستگان کشوری ولشکری و تامین اجتماعی و مستمری بگیران بی شک موجب آرامش خاطر تعداد زیادی بازنشستگان و مستمری بگیران خواهد شد که در ارتقای نشاط اجتماعی موثر است.


منبع :
خبرگزاری فارس

منبع : برخط نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید