ملکه گدایان قسمت نهم؛ همه چیز آماده برای ساخت بمب!

0
100

ملکه گدایان قسمت نهم؛ همه چیز آماده برای ساخت بمب!

ملکه گدایان قسمت نهم؛ همه چیز آماده برای ساخت بمب!

فراروـ قسمت نهم سریال ملکه گدایان به کارگردانی حسین سهیلی زاده و تهیه کنندگی رحمان سیفی آزاد و علی طلوعی چهارشنبه ۱۳ اسفند ماه ۱۳۹۹ به صورت اختصاصی در سایت فیلمیو منتشر شد.

در خلاصه داستان این قسمت آمده است: «اهداف ملکه برای گرفتن هویت البرز کم کم درحال هویدا شدن است که دلبستگی البرز به افرا قوت می شود و از آن طرف آریا وارد بحرانی جدید می شود. در قسمت نهم آریا که به مفت آباد آمده است با سد سخت افرا مواجه می شود.»

افرا آریا را که برای ماندن فقط به یک اشاره نیاز دارد، از خود می راند. افرا در ظاهر اظهار می کند که از ابتدا هم هیچ حسی به آریا نداشته است؛ اما این نمی تواند همه واقعیت باشد. این را البرز هم فهمیده است. پارسا همه چیز را فراهم کرده است تا البرز را به آزمایشگاه بکشاند و تولید مواد مخدر با خلوص هشتاد درصد را شروع کنند؛ اما لعیا / ملکه به محض اینکه می شنود البرز و افرا با هم سر و سری دارند، تصمیم می گیرد، باز هم صبر کند و منتظر پا گرفتن دل بستگی البرز و افرا شود.

 

اما در سویی دیگر شبیر تنها کسی که از هویت البرز و از راز های لعیا خبر دارد، در پی کسب سهمی از البرز و استفاده از اوست. او با چیز هایی که می داند، می تواند دودمان ملکه را به باد دهد و از طرفی هم کاملاً معتمد اوست، کم کم به فکر خیانت می افتد. در قسمت نهم بازهم کمی از انگیزه های ملکه برای آزار البرز مشخص می شود؛ اما هنوزهم آن چیزی که مسبب اصلی سی سال آزگار خشم، کینه و نفرت او بوده است، مشخص نشده است. اما حال مق دانیم که لعیا پیش از ازدواج هم در پی به راه انداختن امپراتوری اش و همچنین هم دست و هم داستان شبیر بوده است.

 

داستان ملکه گدایان کماکان کند پیش می رود و خرده داستان ها و حواشی زیاد سبب می شود تا اتفاق اصلی و بازی محوری به حاشیه رانده شود. هضم ماجرای عشق آتشین آریا به افرا در میان این همه شلوغی داستان دشوار است و حتی پرداخت آن نیز با توجه به شخصیت هایی که ساخته شده اند و بازیگران شان باز هم با لکنت مواجه است. بعد از گذشت ۹ قسمت شاید دیگر وقت آن رسیده باشد که به نقش افرا و بازی باران کوثری هم کمی پرداخته شود. هرچه بیشتر می گذرد، باران کوثری در نقش افرا ناموفق تر ظاهر می شود. بازی مصنوعی او از چشم دوربین و تماشاگر پنهان نمی ماند.

 

این همه سهل انگاری درباره فیزیک بدنی او که کیلومتر ها با نقش افرا فاصله دارد، هم از جانب او و هم از جانب کارگردان شگفت آور است و این جاست که پای این حرف های تلخ به میان می آید که سازندگان آثاری از این دست گویی برای مخاطب ارزش و اعتباری قائل نیستند به میان می آید.

ملکه گدایان به هر روی از ایستگاه نهمش نیز گذر کرد و باید منتظر ماند و مشاهده کرد که ماجرا های ریز و درشتی که در جریان هستند، در قسمت های آینده به چه سمت و سویی می روند.

منبع :
فرارو

منبع : برخط نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید