مشکل جدید نیمار

0
68

مشکل جدید نیمار

به نقل از آس، خبر خوشی اخیرا از نیمار منتشر شد چون او اکنون در حال تمرین با دیگر بازیکنان پاری سن ژرمن است و تقریبا آسیب دیدگی اش بهبود یافته است. با این حال تنها چند ساعت بعد از این اتفاق مائوریتسیو پوچتینو متوجه شد که ممکن است نتواند ستاره برزیلی را در اختیار داشته باشد. نیمار به تیم ملی دعوت شده است و در این صورت زمان بازگشتش به میادین با پیراهن پاری سن ژرمن نامشخص خواهد بود. مهاجم PSG در صورت ترک اتحادیه اروپا باید زمان بازگشت به فرانسه حداقل یک هفته در قرنطینه بماند. 

هنوز به طور قطعی مشخص نشده که دیدارهای انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ در منطقه آمریکای جنوبی در اواخر ماه مارس برگزار می شوند یا نه. کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی در حال بررسی و تعویق این بازی ها است چون خیلی از بازیکنان به دلیل مشکل مشابه نمی توانند به اردوی تیم ملی کشورشان بپیوندند. دوشنبه هفته آینده در این رابطه تصمیم گیری می شود. 

در انگلیس یورگن کلوپ و سولسشایر اعلام کرده اند اجازه نخواهند داد بازیکنانشان به آمریکای جنوبی سفر کنند اگر قرار باشد در هنگام بازگشت در قرنطینه بمانند. همچنین کشور پرتغال در لیست قرمز قرار دارد. پوچتینو هنوز در این رابطه صحبتی نکرده است اما خیلی از بازیکنانش مجبور خواهند شد در قرنطینه بمانند. مارکینیوس، پاردس، کیلور ناواس و آنخل دی ماریا از جمله آن ها هستند. این فیفا دی دقیقا یک هفته قبل از شروع یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپاست. مشکل بزرگی برای سرمربی آرژانتینی خواهد بود به خصوص بیشتر در رابطه با نیمار چون یک ماه است بازیکن برزیلی را در اختیار ندارد. باید دید بهترین راه حل کدام است. 

منبع :
خبرگزاری ایسنا

منبع : برخط نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید