مرور آثار مجید مجیدی در تلویزیون

0
66

مرور آثار مجید مجیدی در تلویزیون

بنابراعلام روابط عمومی شبکه نمایش، این شبکه در بخش ژانر منتخب هفتگی خود به فیلم هایی با مضمون آتش نشانی می پردازد و در بخش مرور صحنه گران به فیلم های مجید مجیدی، کارگردان سینمای ایران خواهد پرداخت.

همچنین به مناسبت مبعث حضرت رسول اکرم (ص) فیلم سینمایی «محمد رسول الله (ص)» به کارگردانی مجید مجیدی روز پنجشنبه، ۲۱ اسفند ماه ساعت ۱۹ از این شبکه پخش خواهد شد.

پخش فیلم های این هفته شبکه نمایش به ترتیب ساعت پخش به شرح زیر است:

ساعت ۱۳:

فیلم و تله فیلم های ایرانی شبکه نمایش از شنبه ۱۶ تا ۲۲ اسفند ماه به ترتیب فیلم های: صبح فرشته، به جا مانده، گمیچی، دریا دلان، مانده از آسمان(مناسبتی روز راهیان نور)، عینک دودی و پرواز در شب روی آنتن می روند.

ساعت ۱۹:

این شبکه در بخش ژانر منتخب هفتگی خود فیلم هایی با مضمون آتش نشانی را از شنبه تا جمعه به ترتیب با عناوین: آتش نشانان چتر باز، نردبان ۴۹، فرار از جهنم، انفجار آتش ۲، شجاعترین و چهار راه استانبول پخش خواهد کرد.

ساعت ۲۱:
این هفته شبکه نمایش در بخش صحنه گران فیلم هایی به کارگردانی مجید مجیدی را در جدول پخش خود جانمایی کرده است که به ترتیب فیلم های: «بیدمجنون»، «باران، پدر»، «رنگ خدا»، «بچه های آسمان» و «آوازگنجشک ها» برای مخاطبان پخش خواهد شد.

ساعت ۲۳
فیلم های ساعت ۲۳ این هفته شبکه نمایش به ترتیب: «راه حل بیرحمانه»، «جوی»، «قتل در سن ملو»، «ماجراهای ناگوار»، «گوینده خبر ۲ افسانه ادامه دارد»، «گاوچرانها و بیگانگان» و «بالاتر از افتخار» هستند که از شنبه تا جمعه پخش می شوند.

ساعت یک بامداد:
فیلم های کلاسیک این شبکه به ترتیب: دام، ویلا می تازد، خوشبختی برای ما، حادثه آکسبو، بازگشت به رودخانه برفی، آهسته آهسته ، باتلاق مرگ و پول رابردار و فرار کن هستند که مخاطبان می توانند از شنبه تا جمعه این فیلم ها را مشاهده کنند.

منبع :
خبرگزاری ایسنا

منبع : برخط نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید