مردی به خاطر ضرر در بورس خود را در کوره ذوب آهن انداخت

0
357مردی به خاطر ضرر در بورس خود را در کوره ذوب آهن انداخت

مردی به خاطر ضرر در بورس خود را در کوره ذوب آهن انداخت

ونگ لانگ ۳۴ ساله، کارگر یک شرکت فولاد دولتی در مغولستان داخلی چین، در شیفت شب کارخانه مشغول کار بود که یکباره ناپدید شد.

یک کارگر کارخانه فولاد در چین پس از آنکه متوجه شد بیشتر از ۹ هزار دلار در بورس ضرر کرده به درون یک کوزه ذوب آهن پرید و جان خود را از دست داد. ونگ لانگ ۳۴ ساله، کارگر یک شرکت فولاد دولتی در مغولستان داخلی چین، در شیفت شب کارخانه مشغول کار بود که یکباره ناپدید شد.

مسئولین کارخانه کارگران را به دنبالش فرستادند تا او را پیدا کنند اما بعداً از تصاویر دوربین های مدار بسته ی کارخانه متوجه شدند ونگ به درون یک کوره ی حاوی فولاد مذاب پریده بود. دمای درون این کوره ها می تواند به بیش از ۱،۵۰۰ درجه سانتیگراد برسد.

تصاویر دوربین های مدار بسته کارخانه که ویدئوی آن در شبکه های مجازی چین در حال دست به دست شدن است، ونگ را نشان می دهد که در حالی که در برابر کوره ی سرخ و درخشانی ایستاده دستکش ها و کلاه ایمنی خود را درمی آورد. او چند دقیقه ای این پا و آن پا می کند اما دست آخر به درون کوره می پرد.

یکی از کارگران کارخانه که این ویدئو را دیده می گوید ونگ بعد از پریدن به درون کوره فوراً ناپدید شد. ونگ لانگ مدت ها در بورس سرمایه گذاری کرده بود و در روز مرگش بیشتر از ۹،۱۰۰ دلار از دست داده بود. شرکت فولادی که ونگ در آن مشغول کار بود در بیانیه ای اظهار کرد: «گمان می رود خودکشی او مربوط به ضرر مالی زیاد و ناتوانی از پرداخت بدهی های سنگین خود باشد.»

«عمیقاً از مرگ وی متأثر هستیم. تلاش می کنیم تسکینی برای احساسات خانواده اش باشیم و به کارگران خود مشاوره روانی دهیم.» پلیس فرضیه ی قتل را در خصوص مرگ ونگ لانگ رد کرده و علت مرگ وی را خودکشی تعیین کرده است. در آوریل ۲۰۲۰ مرد چینی دیگری که بیشتر از ۱۵۲،۰۰۰ هزار دلار در بورس ضرر کرده بود با پریدن از ساختمان بلندی در شهر فویان چین جان خود را گرفت.

منبع: روزیاتومنبع : شایا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید