مربی گل گهر: باید مقابل مس رفسنجان کمتر اشتباه کنیم

0
205

مربی گل گهر: باید مقابل مس رفسنجان کمتر اشتباه کنیم

از سیرجان، سهید الهویی ظهر امروز در نشست خبری پیش از بازی دربی کرمان در لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: خیلی خوشحال هستیم فردا در دربی کرمان در برابر تیم خوبی مثل مس مس رفسنجان قرار بگیریم.

مربی تیم گل گهر سیرجان افزود: باید بازی باکیفیتی از خودمان نشان دهیم، مس رفسنجان از تیم های خوبی است بخصوص در ساختار و نظم دفاعی خوب است و فردا سعی خواهد کرد با از بین بردن فضاها ساختار تدافعی ما را کنترل کند.

وی عنوان کرد: طی هفته آقای قلعه نویی تدابیر مناسب برای مقابله با ساختار دافعی مس را در نظر گرفته و تمرین کردیم، روی آن برنامه یزی کردیم ولی نیاز داریم که بچه ها فردا با کمترین اشتباه و بیشترین تمرکز در دربی کرمان حاضر باشند.

الهویی تصریح کرد: باید بچه ها حساست این بازی و شرایط تیم را درک کنند و کمتر از بازی های قبلی اشتباه و بیشتر از بازی های قبل تلاش کنیم و بایدهای زیادی جلوی بچه های تیم ما قرار دارد، بازیکنان بزرگ با کیفیتی دارند ولی باید سعی کنند که در بازی فردا کمتر از بازی برابر سپاهان اشتباه کنند و تمرکز بیشتری نسبت به بازی سپاهان داشته باشند برای اینکه بتوانند از موقعیت هایی که به دست می آورند استفاده کنند.

مربی گل گهر سیرجان گفت: چند مصدوم داریم برای بازی فردا دو بازیکن ما در بازی سپاهان مصدوم شدند که در اختیار کادر پزشکی هستند بقیه بازیکنان را در اختیار داریم که امیدواریم بازی خوبی داشته باشیم.


منبع :
خبرگزاری فارس

منبع : برخط نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید