شروع تکمیل فرم خوداظهاری داوطلبان آزمون وکالت از امروز

0
78

شروع تکمیل فرم خوداظهاری داوطلبان آزمون وکالت از امروز

 آزمون کارآموزی وکالت سال ۱۳۹۹ در صبح روز جمعه ۲۲ اسفند ماه سال جاری در ۳۱ شهرستان برگزار خواهد شد. فرآیند برگزاری آزمون صبح از ساعت ۸:۳۰ آغاز و درهای ورود به جلسه امتحان در ساعت ۸:۰۰ صبح بسته خواهد شد، بنابراین متقاضیان باید قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.

کارت شرکت در آزمون از روز سه­ شنبه مورخ  ۱۹ اسفند ماه بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می گیرد و متقاضیان پس از پرینت کارت شرکت در آزمون، در صورت وجود نقص احتمالی باید مطابق بند «ب» و «ج» اطلاعیه منتشر شده در سایت این سازمان به حوزه های رفع نقص مندرج در جدول ذیل این اطلاعیه مراجعه کنند.

 به منظور ارائه خدمات به آن دسته از متقاضیان این آزمون که دچار بیماری کرونا شده اند(اعم از بیمارانی که در بیمارستان بستری و یا در منزل قرنطینه هستند) سازمان سنجش آموزش کشور با هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تدابیر ویژه ای اتخاذ نموده است. بر این اساس متقاضیانی که علائم بیماری آنها از تاریخ ۹ اسفند به صورت قطعی تایید شده، لازم است از امروز جمعه ۱۵ این ماه تا روز شنبه ۱۶ با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی این سازمان(بخش سایر آزمون های استخدامی) فرم خوداظهاری را تکمیل نموده و گواهی مبنی بر داشتن بیماری کووید-۱۹(تاییدیه بیمارستان و یا نتیجه تست یا آزمایش مبنی بر مثبت بودن ویروس کرونا) را در بخش مورد نظر بارگذاری کنند.

متقاضیانی که این فرم را تکمیل نمایند براساس دستورالعمل های وزارت بهداشت از سایر متقاضیان جدا شده و آزمون آنها در یکی از بیمارستان های تعیین شده صرفا در شهرهای محل آزمون به همراه سایر متقاضیان مبتلا به بیماری کرونا برگزار خواهد شد.

همچنین همه متقاضیان این آزمون لازم است از روز سه شنبه مورخ ۱۹ اسفند به سامانه خوداظهاری بیماری کرونا به آدرس https://salamat.gov.ir مراجعه نموده و نسبت به تکمیل فرم خوداظهاری، اقدام کنند. بدیهی است اطلاعات متقاضیان تکمیل کننده فرم مذکور نزد وزارت بهداشت محفوظ است.

منبع :
خبرگزاری ایسنا

منبع : برخط نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید