سلفی شاد شبنم قربانی و همبازی‌اش محمدرضا غفاری

0
135

شبنم قربانی و محمدرضا غفاری سلفی گرفتند.

سلفی شاد شبنم قربانی و همبازی‌اش محمدرضا غفاری

شبنم قربانی را باید یکی از پدیده‌های بازیگری سینمای ایران دانست که به تازگی جای خود را میان تولیدات سینما و شبکه نمایش خانگی باز کرده است.

به گزارش وقت صبح، در عکسی که به تازگی شبنم قربانی از خود منتشر کرده، او در کنار محمدرضا غفاری بازیگر دیده می‌شود.

گفتنی است این دو بازیگر در سریال ملکه گدایان هم بازی بودند.

شبنم قربانی و محمدرضا غفاری سلفی شاد گرفتند.

ملکه گدایان

سریال ملکه گدایان به کارگردانی حسین سهیلی زاده در سال ۱۳۹۹ ساخته شده است. این سریال محصول کشور ایران و در ژانر خانوادگی و اجتماعی می‌باشد.

در این سریال باران کوثری، پانته آ بهرام، آرمان درویش، محمدرضا غفاری، رضا بهبودی، الهام کردا، فرزاد فرزین، عرفان ناصری، شبنم قربانی، سولماز غنی، یسنا میرطهماسب، علی اوجی، بهشاد شریفیان، علی صلاحی، مریم سرمدی، رومینا کوهزاد، آرزو افشار، شیدا یوسفی، الهام شعبانی، نورا محقق، مریم زارعی، فاطمه نیشابوری، نسیم اکبری، رؤیا نونهالی به هنرمندی پرداخته‌اند.

در خلاصه داستان این سربال آمده است: البرز شیمیدان ساکن آلمان است. پدرش خسرو و مادرش خورشید در ایران زندگی می‌کنند.
البرز با دختری به نام سارا که در ایران زندگی می‌کند و برای درمان بیماری پدرش به آلمان آمده، آشنا می‌شود و با او نامزد می‌کند. او قرار است در ترکیه با سارا ازدواج کند.

همه‌چیز برای یک مراسم به یادماندنی مهیا است که خبر می‌رسد پدرش به کما رفته‌است. البرز با گذشته‌ای مبهم، از بازگشت به ایران هراس دارد اما برای آخرین ملاقات با پدر، راهی جز بازگشت به ایران ندارد، ولی بنابر مشکلاتی او مجبور است که به صورت قاچاقی به ایران بیاید …

منبع : وقت صبح