سریال سرجوخه از شبکه سه + زمان پخش، خلاصه داستان، اسامی بازیگران

0
41

 

سریال سرجوخه از شبکه سه + زمان پخش، خلاصه داستان، اسامی بازیگران

درام جاسوسی اجتماعی «سرجوخه» از تولیدات مرکز سیمافیلم به کارگردانی احمد معظمی و تهیه‌کنندگی ابوالفضل صفری است و از سه شنبه این هفته از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

این سریال که تولید آن به صورت همزمان در داخل و خارج از کشور پیگیری می‌شد، آخرین روزهای تصویربرداری خود را پشت سر می‌گذارد و عوامل سکانس‌های باقی مانده را می‌سازند.

اسامی بازیگران سریال سرجوخه

سامان صفاری در نقش «کیان»، حمیدرضا محمدی در نقش «غلامرضا»، آرش آصفی در نقش یک افسر ضد جاسوسی، نازنین کیوانی در نقش یک اینفلوئنسر و نیلوفر کوخانی در نقش رزیتا بازیگرانی هستند که تا به حال حضور آن‌ها در سریال رسانه‌ای شده و در کنار این ترکیب جوان، «سرجوخه» از بازیگران با سابقه‌ای چون حبیب دهقان نسب در نقش سالار، علی اوسیوند در نقش آقا رضا، قربان نجفی ایفاگر کاراکتر رامین کشمیری، حسن اسدی به عنوان پدر کیان و علیرضا جلالی تبار در نقش طاهری بهره می‌برد.

سریال سرجوخه چند قسمت دارد؟

این سریال که پس از «سارق روح»، «ترور خاموش» و «خانه امن» چهارمین همکاری مشترک صفری و معظمی است در ۳۰ قسمت آماده خواهد شد و این روزها مراحل فنی را هم پشت سر می‌گذراند.

خلاصه داستان سرجوخه

«سرجوخه» به نویسندگی حسین امیرجهانی با روایت دو قصه موازی، به زندگی دو شخصیت غلامرضا و کیان که از دو طبقه اجتماعی مختلف با انگیزه‌ها و کشمکش‌های متفاوت هستند، می‌پردازد که هر دو در راه رسیدن به عشق موانع و اتفاقات زیادی سر راهشان قرار می‌گیرد که روند رسیدن را کندتر و جذابیت قصه را بیشتر می‌کند.

منبع : وقایع روز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید