زندگینامه رضا رشیدپور و همسر هنرمندش همراه با عکس های خانوادگی اش

0
69

رضا رشیدپور این روزها با مسابقه جذاب سیم آخر ، آخر هفته های مهیجی را برای بینندگانش آماده کرده ، این مطلب به زندگینامه رضا رشیدپور و همسر هنرمندش پرداخته است که خواهید خواند .

رضا رشیدپور از چهره های سرشناس دنیای هنر است که با اجرای برنامه های مختلف تلویزیونی در میان مردم شناخته میشود. این مجری کشورمان که چند سالی اجرای برنامه حالا خورشید را در شبکه سه سیما برعهده داشت ۱۹ مرداد سال ۱۳۵۷ متولد شد و فعالیت هنری را از حدود سال ۷۲ آغاز کرد.

زندگینامه رضا رشیدپور

رضا رشیدپور و همسرش

رضا رشیدپور مجری و بازیگر کشورمان سال ۸۲ با نغمه مهرپاک مجری برنامه تصویر زندگی ازدواج کرد و ۳سال بعد دخترش هلن به دنیا آمد.

نغمه مهرپاک مجری سابق کشورمان دانش آموخته رشته روانشناسی است که فعالیت هنری را از سال ۷۷ در رادیو آغاز کرد و در دهه هشتاد اجرای برنامه تصویر زندگی را برعهده داشت اما سالهاست که از دنیای هنر فاصله گرفته است.

نغمه مهرپاک

رضا رشیدپور از چهره های سرشناس دنیای اجرا است که اجرای برنامه های مختلفی چون شب شیشه ای ، عبور شیشه ای ، زنده رود ، دید در شب ، هفت ، حالا خورشید ، ویژه برنامه شب یلدا و… را در کارنامه هنری اش دارد.

رضا رشیدپور

این مجری کشورمان علاوه بر اجرا به عنوان بازیگر در فیلم هایی چون بی پولی ، سوپراستار ، شش نفر زیر باران ، شیش و بش ، در امتداد شهر ، شرف خانواده فاضل و قاتل اهلی ایفای نقش کرده است.

رضا رشیدپور و دخترش

هلن دختر رضا رشیدپور متولد سال ۸۵ است و تنها فرزند آقا و خانم مجری است.

دختر رضا رشیدپور
زندگینامه رضا رشیدپور

 

منبع : جدولیاب