رفتار بد مرد تهرانی بنفشه را عصبانی کرد – این زن در دادگاه چه گفت؟

0
190

رفتار بد مرد تهرانی بنفشه را عصبانی کرد – این زن در دادگاه چه گفت؟

بنفشه عروس جوان که تصور می کرد دسته گل های زردرنگ دسیسه ای مشترک برای آزار دادن است، درخواست طلاق کرد. این دختر تهرانی با مراجعه به دادگاه علت اصلی طلاقش را گفت.

این زن جوان در دادگاه گفت: چند ماهی بیشتر از عقد و ازدواج ما نمی گذرد، ولی من در این مدت کوتاه متوجه شده ام که همسرم و مادرش قصد دارند هر طور که شده مرا آزار دهند و برای این منظور از هیچ کوششی دریغ نمی کنند.

وی در حالی که بشدت احساس ناراحتی می کرد، گفت: همسرم به علایق من بی توجه است و از طریق رفتارهای آزاردهنده اش می خواهد عرصه را بر من تنگ کند.

بیژن مرد جوان و شوهر بنفشه که از حرف های همسرش بشدت ناراحت شده بود، گفت: همسرم اشتباه می کند. من به او علاقه زیادی دارم. سال هاست که این علاقه در من وجود دارد و برای ازدواج با او تلاش زیادی کرده ام. چطور ممکن است که بخواهم با رفتارم او را آزار دهم.

وی ادامه داد: ما در همسایگی هم زندگی می کردیم. چند سال پیش بود که با دیدن او علاقه مند شده و به خواستگاری اش رفتیم ولی هر بار پدر و خانواده اش ایراد می گرفتند. ولی این ایرادها مرا دلسرد نکرد تا اینکه پس از سه سال رضایت خانواده همسرم را جلب کردم.

این مرد اضافه کرد: در طول مدت آشنایی مان همسرم به من گفت از رنگ زرد بیزار است و به هیچ عنوان نمی تواند این رنگ را تحمل کند.

بنفشه گفت: روز عقدمان بود که مادرم هنگام هدیه، دسته گل زردرنگی را به همسرم داد. همسرم که تصور می کرد مادرم قصد اذیت کردن او را دارد، شروع به داد و فریاد کرد و مراسم عقدمان با این دلخوری ها ادامه یافت. فکر می کردم به مرور زمان همسرم متوجه اشتباهش می شود. از طرف دیگر فکر می کردم بیان کردن این مساله با خانواده ام مشکل را شدیدتر می کند و باعث تمسخر می شود.

به همین علت در این مورد با کسی حرف نزدم تا اینکه چند هفته پیش به شکل تصادفی اعضای خانواده ام هدایایی برای همسرم تهیه کردند که در آنها رنگ زرد به کار رفته بود و او فکر می کند که می خواهند آزارش دهند هرچه هم که می گویم تمام رنگ ها زیبا هستند، توجهی نمی کند.

زن و مرد با طلاق توافقی از هم جدا شدند. آنها در برابر غفاری ایستادند تا به زندگی شان پایان دهند اما چند ساعت راهنمایی و صحبت سردفترباعث شد که آنان در آن زمان از طلاق منصرف شوند.

زن و مرد جوان همراه یک نوزاد پای در دفترخانه گذاشتند. زن دسته گل زردرنگی را روی میز گذاشت و گفت: شما می گفتید رنگ زرد زیباست و من باور نداشتم حالا متوجه شده ام که چقدر به این رنگ علاقه دارم و چقدر در آن زمان اشتباه می کردم. می خواستم به خاطر یک رنگ، رنگ سیاه را به زندگی ام بپاشم.

منبع :
رکنا

منبع : برخط نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید