راه اندازی سایت جمع سپاری در راستای تدوین سیاست های برنامه هفتم توسعه

0
90

راه اندازی سایت جمع سپاری در راستای تدوین سیاست های برنامه هفتم توسعه

محسن رضایی روز جمعه ۱۵ اسفندماه جریان سفر به شهر اراک، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: قرار نیست تمامی تصمیم گیری ها در تهران صورت گیرد، ما در آستانه پیشنهاد سیاست های کلی برنامه هفتم به محضر مقام معظم رهبری هستیم.

وی افزود: یک سایت جمع سپاری در کشور فعال شده که از سراسر کشور مردم و نخبگان و کارآفرینان می توانند  تماس گرفته و نظر خود را اعلام کنند تا در سیاست های کلی برنامه هفتم توسعه در نظر گرفته شود، از طرفی ما باید در بین مردم و کارآفرینان حضور یابیم تا از نظرات و ایده های خوب کسانی که در خط مقدم مقابله با مشکلات کشور و مسائل فرهنگی و اقصادی هستند، استفاده کنیم.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: در این راستا در سفر به استان مرکزی و حضور در اراک چند گروه دعوت کردند و جلساتی با اتاق بازرگانی و نخبگان استان برگزار خواهد شد تا از دیدگاه ها و ایده های این اقشار در برنامه ۵ سال آینده استفاده شود.

محسن رضایی با حضور در شهرستان اراک در بدو ورود به اراک با حضور نماینده ولی فقیه در استان از مجتمع حوزوی خاتم الانبیا(ص) اراک بازدید و با حضور در گلزار شهدای اراک به مقام شامخ شهدای انقلاب اسلامی ادای احترام کرد.

نشست با مجمع اندیشه وحدت اسلامی، حضور در نماز جمعه اراک، دیدار با استاندار مرکزی، نشست با جبهه ایستادگی، حزب توسعه و عدالت شورای ائتلاف و احزاب جریان انقلاب، نشست با بنیاد صبح قریب، دیدار با مردم و نمازگزاران مسجد الزهرا(س) و حضور در صدا و سیمای استان مرکزی از جمله برنامه های دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در شهرستان اراک است.

محسن رضایی روز شنبه در شورای اداری شهرستان خمین حضور خواهد یافت.

منبع :
خبرگزاری ایسنا

منبع : برخط نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید