داستان مربیگری استقلال؛ از مذاکره با نکونام و قلعه نویی تا فرهاد مجیدی

0
121

داستان مربیگری استقلال؛ از مذاکره با نکونام و قلعه نویی تا فرهاد مجیدی

احمد مددی در ارتباط تلفنی با برنامه ورزش و مردم اظهار داشت: باید از زحمات کادر فنی سابق تشکر کنم چون همه زحمت شان را کشیدند و انسان های قابل احترامی بودند. ولی روی بد فوتبال به آنها نشان داده شد. فوتبال شیرینی و تلخی دارد و فکر می کنم روی بد فوتبال به فکری و کادر فنی اش نشان داده شد.

وی درباره اینکه آیا بهتر نبود فرصت ۳ هفته ای به فکری رسانه ای نمی شد، گفت: اولتیماتومی در کار نبود و هیچ اولتیماتومی به فکری ندادیم. بعد از بازی با مس رفسنجان فشار هواداران و نتایجی که باعث شد تیم از صدر جدول  به رتبه سوم تنزل پیدا کند، منجر به ایجاد فشار روی کادر فنی شد، تا جایی که این فشارها به استعفای فکری ختم شد. فکری و دستیارانش همه زحمت خود را کشیدند اما فوتبال روی بدش را به این عزیزان نشان داد.

مدیرعامل باشگاه استقلال درباره انتخاب فرهاد مجیدی و اینکه آیا برای انتخاب سرمربی اولویت بندی وجود داشته است، عنوان کرد: در جلسه هیئت مدیره بعد از بررسی های فراوان به چند گزینه رسیدیم و من مامور شدم با گزینه ها مذاکره کنیم. از گزینه های ما دو مربی تحت قرارداد دو باشگاه بودند که من با مدیران عامل این باشگاه ها تماس گرفتم. سعید آذری مدیرعامل محترم باشگاه فولاد قویاً تاکید کردند که اجازه جدایی به نکونام را نمی دهند. بعد از آن من دوباره با نکونام تماس گرفتم که ایشان هم گفتند اجازه بدهید با آقای آذری صحبت کنیم. بعد از آن با جواهری و قلعه نویی هم در باشگاه گل گهر صحبت کردیم.

مددی گفت: خواسته پیشکسوتان این بود که با ساکت الهامی هم صحبت شود و این کار را نیز کردیم و با فرهاد مجیدی هم که جزو گزینه های ما بود صحبت کردیم. نتیجه مذاکرات را فردای آن روز به هیئت مدیره ارائه دادم و در نهایت مقرر شد با مجیدی مذاکرات نهایی را داشته باشیم. ابتدای مذاکره با ایشان خیلی سخت شد ولی در ادامه تفاهم صورت گرفت و ایشان با انرژی خوبی به استقلال دوباره ملحق شد.

وی درباره جزئیات قرارداد استقلال با مجیدی یادآور شد: مدت قرارداد ۲ سال و نیمه است. فرهاد مجیدی تاکید داشت که وقت خوبی داشته باشد تا تیم خوبی را آماده کند. در فروردین ماه ما لیگ قهرمانان آسیا را در پیش داریم و باید در آن رقابت ها با انگیزه ظاهر شویم، برای همین قرارداد را ۲ و نیم ساله تنظیم کردیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال درباره دستیاران مجیدی تصریح کرد: بهزاد غلام پور و فراز کمالوند فعلا معرفی شده اند و ۲ دستیار دیگر هم معرفی شده اند و قرار است فردا این افراد برای قرارداد به باشگاه بیایند.

مددی راجع به پیروز قربانی خاطرنشان کرد: خودِ آقای مجیدی خواستند که با سایپا برای جذب ایشان مذاکره کنیم. ما با باشگاه سایپا صحبت کردیم که مدیرعامل هم جدایی پیروز قربانی را منوط به نظر کمیته فنی و ابراهیم صادقی دانستند. برای جدایی ایشان از سایپا مشکلی نبود ولی فکر می کنم بعد از بحث فنی با فرهاد مجیدی ایشان تصمیم بر انصراف گرفتند.

منبع :
فرارو

منبع : برخط نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید