خداحافظی موقت یوسف تیموری و برادرش با ایران+تصاویر

0
15

خداحافظی موقت یوسف تیموری و برادرش با ایران+تصاویر

یوسف تیموری در استوری اینستاگرامش عکسی از خود و برادرش در خارج از کشور را منتشر نمود.

یوسف تیموری بازیگر نقش فولاد زیر آسمان شهر که با حضور در برنامه جوکر توجهات زیادی را به خود جلب کرد، در استوری اینستاگرامش عکسی از خود و برادرش در خارج از کشور را منتشر نمود که در ادامه این بخش از چهره ها مشاهده می کنید؛ در یکی از این تصاویر یوسف تیموری در آن موقتا با ایران خداحافظی کرده و از رفتن به تعطیلات همراه برادرش فرهاد تیموری داد.

 

یوسف تیموری و برادرش

یوسف تیموری و برادرش

یوسف تیموری و برادرش

یوسف تیموری که با ایفای نقش در سریال زیر آسمان شهر، سیب خنده و مجید دلبندم به شهرت رسید، فرزند دوم خانواده بوده و پدرش «فریدون تیموری» از گویندگان رادیو و تلویزیون ملی قبل انقلاب بوده و دو خواهر و یک برادر دارد. آقای بازیگر که فعالیت زیادی در فضای مجازی دارد، گاهی در صفحه اینستاگرام خود عکس هایی را منتشر می کند، بازیگر فیلم دختر خاطره انگیز دختر شیرینی فروش مسافرت های خارجه زیادی دارد و گویا برخی از اعضای خانواده اش در خارج از ایران زندگی می کنند.

یوسف تیموری به همراه مادرش

یوسف تیموری به همراه مادرش

بیوگرافی مختصر یوسف تیموری

یوسف تیموری واقف بازیگر سینما و تلویزیون متولد ۶ دی ۱۳۵۸ در تهران است. این بازیگر که در سال ۱۳۷۵ اولین تجربه بازی جلوی دوربین را با سریال «هوای تازه» بدست آورد، چند سال قبل با یک دختر تایلندی بنام راپان ازدواج کرد که از ازدواج قبلیش صاحب یک فرزند پسر به نام آرمین بود. خانم راپان اسفند ماه ۱۴۰۰ بر اثر بیماری سرطان در کشور تایلند درگذشت و یوسف تیموری مسئولیت فرزندخوانده اش «آرمین» را برعهده گرفت.

یوسف تیموری

یوسف تیموری/ عکس از متین علیپور

فیلم و سریال های یوسف تیموری

یوسف تیموری در جوکر، هوای تازه، سیب خنده، مجید دلبندم، شهر گربه ها، تکخوان، شهربانو، زیرآسمان شهر، دختر شیرینی فروش، ایکس لارج، لازانیا، قاتلین پیرمرد، نوروز رنگی، پنچری، زوج یا فرد، کوچه اقاقیا و… ایفای نقش نموده است.

منبع : افکار نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید