خبری از تست دوپینگ در لیگ برتر نیست؟

0
121

خبری از تست دوپینگ در لیگ برتر نیست؟

امیرحسین شریفیان پور در خصوص وضعیت بازیکنان تیم ذوب آهن برای بازی مقابل ماشین سازی اظهار داشت: خداراشکر مصدومی نداریم. دارکو بیدوف به آمادگی لازم رسیده و به تمرینات اضافه شده است. او منع پزشکی ندارد و می تواند با نظر و صلاحدید سرمربی برای تیم به میدان برود.

پزشک ذوب آهن در مورد آخرین وضعیت محمد قریشی عنوان کرد: قریشی حدود دو هفته پیش عمل جراحی داشت و اکنون در دوران نقاهت پس از عمل را پشت سر می گذارد. امیدواریم تا یک ماه بعد بتواند در تمرینات حاضر شود.

وی در مورد انجام تست های پزشکی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا گفت: ما آخرین تست را پیش ا بازی فولاد از بازیکنان گرفتیم. از طرف فدراسیون فوتبال هر هفته به ما اعلام می شود، ما نیز در آزمایشگاه معتبر این تست ها را انجام می دهیم و نتیجه را برای مسئولان ارسال می کنیم.

شریفیان پور در مورد انجام تست دوپینگ در مسابقات لیگ برتر عنوان کرد: آخرین بار که تست دوپینگ از بازیکنان ما گرفته شد، بازی با نفت مسجدسلیمان (هفته دوازدهم-اول بهمن۹۹) بود. بعد از آن دیگر خبری از تست دوپنگ نشد. تست کرونا برای سلامتی است و بحثش جداست اما به نظر من تست دوپینگ از تست کرونا مهمتر است. تیم ما که همیشه برای تست دوپینگ آماده است و مشکلی نداریم اما ظاهرا فدراسیون پزشکی و نادو (ایران نادو-ستاد ملی مبارزه با دوپینگ) خیلی به دنبال این موضوع نیستند. در مورد تیم های دیگر اطلاعی ندارم اما در مورد بازی های تیم خودمان مدت زیادی اتفاقی نیفتاده است.


منبع :
خبرگزاری فارس

منبع : برخط نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید