تکمیل ورزشگاههای خرم آباد و بروجرد نیازمند ۱۳۰ میلیارد تومان اعتبار است

0
130

تکمیل ورزشگاههای خرم آباد و بروجرد نیازمند ۱۳۰ میلیارد تومان اعتبار است

علی نبیان اظهار کرد: اخیرا دیداری را با استاندار لرستان داشتیم که به طور ویژه بر تکمیل دو ورزشگاه خرم آباد و بروجرد تاکید شد. در حال حاضر ورزشگاه ۱۵ هزار نفری خرم آباد ۸۳ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که برای تکمیل آن به ۶۰ میلیارد تومان اعتبار مالی نیاز داریم و در دیدار با استاندار لرستان برای تأمین بخشی از آن رایزنی هایی صورت گرفت.

وی افزود: برای بخش ساخت قسمت ۵ هزار نفری ورزشگاه بروجرد نیز با  ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی حدود ۷۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

مدیر عامل سازمان مجری ساختمان ها و تأسیسات دولتی و عمومی با تاکید بر اهمیت پروژه های ورزشگاهی استان لرستان برای سازمان مجری گفت: اتمام این پروژه ها وابسته به تخصیص بودجه است که امیدواریم دولت و مجلس بودجه لازم را پیش بینی و اختصاص دهند.

نبیان همچنین از آماه سازی سه بیمارستان طی هفته های اخیر توسط سازمان مجری ساختمانها و تاسیسات دولتی خبر داد و گفت: بیمارستان ۲۵۹ تخت خوابی تربت حیدریه آماده تحویل موقت به وزارت بهداشت است. ساختمان اصلی بیمارستان ۲۴۳ تخت خوابی جهرم نیز تا پایان سال ۱۳۹۹ به وزارت بهداشت تحویل داده می شود. در بهمن ماه نیز بیمارستان ۹۰ تخت خوابی تکاب را به وزارت بهداشت تحویل موقت دادیم.

منبع :
خبرگزاری ایسنا

منبع : برخط نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید