تارتار: در نقل و انتقالات خوب نبودیم – قیمت بازیکن ها سرسام آور است

0
148

تارتار: در نقل و انتقالات خوب نبودیم – قیمت بازیکن ها سرسام آور است

مهدی تارتار سرمربی پیکان پیش از دیدار تیمش برابر شهرخودرو اظهار کرد: بازی ها در دور برگشت سخت تر شده و تیم ها با شناخت کافی وارد میدان می شوند. بازی با شهرخودرو، برای ما سخت است زیرا آن ها شرایط خوبی در جدول ندارند و برای برد وارد میدان می شوند.

وی ادامه داد: ما هم با توجه به بازی خوب هفته گذشته مان، مصمم هستیم تا شهرخودرو را هم ببریم و شرایطمان در جدول بهتر شود. بازی می تواند باکیفیت باشد و دو تیم فوتبال خوبی را ارائه کنند. زمین خوب ورزشگاه امام رضا (ع) هم این اجازه را به دو تیم می دهد که فوتبال خوبی را به نمایش بگذارند. اگر کارهای تاکتیکی ما درست انجام شود و بازیکنان تفکرات ما را پیاده کنند، برنده میدان خواهیم بود.

تارتار در خصوص استفاده از ۹ بازیکن زیر ۲۳ سال در ترکیب تیمش در بازی قبل گفت: جوانترین تیم حال حاضر لیگ برتر است، تیم پیکان است. این دستاورد بزرگی برای ماست. وقتی یک جوان خوب بازی می کند و بازی می کند، انگیزه برای جوانان دیگر می شود و رقابت شکل می گیرد و تلاش ها افزایش پیدا می کند. خدا را شکر این اتفاق توأم با نتیجه شده و امیدوارم در دیدارهای بعدی این اتفاق بیفتد.

او درباره مشکلات شهرخودرو گفت: تا جایی که من می دانم، بحث واگذاری انجام شده و مشکلات حل شده است. به عنوان یک مربی می دانم یک بازیکن در زمین مشکلاتش را فراموش می کند زیرا به فکر سال های آینده خودش نیز است.

سرمربی پیکان در پایان گفت: بازیکنان ما به خودباوری رسیده اند و این گام مثبتی برای تیم ماست. در بحث نقل و انتقالات هم باید بگویم که خوب عمل نکردیم. دست روی هر بازیکنی می گذاریم، قیمت سرسام آوری دارد؛ هم خودش و هم باشگاه که درخواست مالی زیادی دارند. با این حال توانستیم آرمان قاسمی و مسلم مجدمی را به خدمت بگیریم.

منبع :
خبرگزاری ایسنا

منبع : برخط نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید