برنامه لیگ قهرمانان آسیا تغییر می کند؟

0
73

برنامه لیگ قهرمانان آسیا تغییر می کند؟

به نقل از کانال فوتبال آسیایی در قطر، کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرده است مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب از تاریخ ۱۴ تا ۳۰ آوریل (۲۵ فروردین تا ۱۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰) به صورت متمرکز برگزار می شود. شیوه متمرکز بازی ها هم میزبانی یک تیم از سایر تیم های گروه است که آنها باید درخواست خود را به AFC ارسال می کردند.

فدراسیون فوتبال قطر در سناریو نخست خود در نظر گرفته که تاریخ لیگ قهرمانان آسیا تغییری نخواهد کرد. در این صورت ۱۰ آوریل (اپریل) پایان لیگ ستارگان قطر خواهد بود و ۷ می فینال جام امیر برگزار می شود. مرحله نیمه نهایی جام امیر هم ۳ و ۴ می برگزار خواهد شد.

سناریو دوم تغییر تاریخ لیگ قهرمانان خواهد بود که در این صورت ۳۰ آوریل (اپریل) فینال جام امیر برگزار خواهد شود و ۲۴ و ۲۵ آوریل مرحله نیمه نهایی برگزار می شود. با این تصور به نظر می رسد تعویق لیگ قهرمانان آسیا هم دور از ذهن نیست.

در همین حال برنامه تیم ملی قطر هم مشخص است. قطری ها که از سمت یوفا برای حضور تشریفاتی در مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قاره اروپا دعوت شده اند، ۲۴، ۲۷ و ۳۰ مارس (۴، ۷ و ۱۰ فروردین) به ترتیب به مصاف تیم های لوکزامبورگ و آذربایجان در اتریش و ایرلند جنوبی در دوبلین خواهند رفت. قطر کشور اتریش را به عنوان محل برگزاری دیدارهای خانگی خود در مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ در منطقه اروپا معرفی کرده است.

منبع :
فرارو

منبع : برخط نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید