بحران در اردوی حریف استقلال – وعده های توخالی باعث درگیری بین بازیکنان و مدیریت

0
135

بحران در اردوی حریف استقلال – وعده های توخالی باعث درگیری بین بازیکنان و مدیریت

سایت الریاضیه از اختلاف در اردوی تیم  الاهلی خبر داد و مدعی شد که عبدالله مومنه با ریاست باشگاه به اختلاف خورده است.این روزنامه عربستانی نوشت که علت این اختلاف به دلیل وعده های تو خالی مدیریت باشگاه بوده و باعث شده تا الاهلی در بحران فرو رود. باخت این تیم مقابل الفیصل، تیم محمد بن سلمان در رقابت های جام حرفه ای عربستان نیز بحران و اختلاف در اردوی الاهلی را نیز افزایش داده است.

به نقل از سایت عربستانی، ۱۴ بازیکن الاهلی موافقت کردند که حقوق خود را تنظیم کنند تا به مسائل اقتصادی باشگاه کمک شود. این کار به این دلیل صورت گرفت که الاهلی در پنجره زمستانی بازیکن خوب خریداری کند و تیم بتواند در ادامه مسیر خود بدرخشد و برای کسب جام مبارزه کند. اما به یکباره مدیریت باعث تعجب بازیکنان الاهلی شد و به جای خرید یک مدافع که مورد تقاضای سرمربی صربستانی بود، یک مهاجم خریداری کرد.

الریاضیه نوشت که این موضوع باعث عصبانیت بازیکنان الاهلی شد و به این شکل میزان درگیری آنها با مدیریت باشگاه شدت پیدا کرد. البته مدیریت باشگاه تمام این مسائل را تکذیب کرده ولی به گفته الریاضیه به نظر می رسد مشکلاتی در درون باشگاه الاهلی در حال تشدید است.

الاهلی در کنار الدحیل و الشرطه هم گروه استقلال در لیگ قهرمانان آسیا خواهند بود.


منبع :
خبرگزاری فارس

منبع : برخط نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید