بازیگر نقش میثم در سریال زخم کاری کیست؟

0
6603

بازیگر نقش میثم در سریال زخم کاری کیست؟

مرتضی امینی تبار بازیگر نقش میثم در سریال زخم کاری که برای اولین بار در سریال زخم کاری جلوی دوربین رفت، بازیگری را از صحنه تئاتر شروع کرده است.

مرتضی امینی تبار بازیگر نقش میثم در سریال زخم کاری  که برای اولین بار در سریال زخم کاری جلوی دوربین رفت، بازیگری را از صحنه تئاتر شروع کرده است.

مرتضی امینی تبار

بیوگرافی مرتضی امینی تبار

مرتضی امینی تبار بازیگر نقش میثم در سریال زخم کاری است که اصالتی افغانستانی دارد. این بازیگر که اولین کار حرفه ای خود را با این سریال آغاز کرده استآ امیدوار است که بتواند مسیر موفقیت را در کنار بزرگانی که در این سریال در کنار نقش افرینی میکند، طی کند.

مرتضی امینی تبار بازیگر نقش میثم در سریال زخم کاری

نقش میثم در سریال زخم کاری

مرتضی امینی تبار یکی از بازیگران اصلی این سریال است. او در سریال زخم کاری نقش میثم پسر مالک را برعهده دارد. میثم عاشق مائده دختر ناصر است و آنها روزهای عاشقانه را در حالی پشت سر می گذارند که نمی دانند پدرانشان با هم دشمن هستند و مالک عموجان پدر بزرگ مائده را به قتل رسانده است. 

مرتضی امینی تبار بازیگر نقش میثم در سریال زخم کاری کیست

بازیگران سریال زخم کاری

جواد عزتی، رعنا آزادی‌ور، هانیه توسلی، سعید چنگیزیان، الهه حصاری، عباس جمشیدی‌فر، مهدی زمین‌پرداز، امیرحسین هاشمی، (با هنرمندی) سیاوش طهمورث، کاظم هژیرآزاد، منوچهر علیپور، مه‌لقا باقری، مائده طهماسبی ، (با معرفی) مرتضا امینی‌تبار و سارا حاتمی، (بازیگران خردسال) نیوشا علی‌پور و مه‌یاس پازوکی، بازیگران «زخم کاری» هستند.

مرتضی امینی تبار

منبع : افکار نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید