بازگشت آتشین هانیه توسلی در قسمت یازدهم سریال زخم کاری!

0
31

قسمت یازدهم سریال زخم کاری عالی بود.

بازگشت آتشین هانیه توسلی در قسمت یازدهم سریال زخم کاری!

منصوره که از هتل کیش به نتیجه نرسید و گفته می شد با ناصر به سفر رفته در اتاقی پنهان شده تا دمار از روزگار مالک در بیاورد.

وقت صبح– در قسمت یازدهم سریال زخم کاری که امشب ۲۲ مرداد ۱۴۰۰ منتشر شد کم کم مالک از شخصیت اصلی قهرمان فرو نشست و فهمید دست بالای دست بسیار است.

قسمت یازدهم سریال زخم کاری با حضور منصوره.

به گزارش وقت صبح هرچند میثم پسر مالک بالاخره آزاد شد اما این بار دیگر رابطه پدر و پسری او ترمیم نخواهد شد. از طرفی مشخص شد مائده به دروغ گفته بود به مالک ایمان آورده است.

سورپرایز این قسمت حضور طوفانی هانیه توسلی بود که نه تنها بلایی بر سر مالک آورد بلکه با آتش زدن انبار لاستیک حاج مظفر شرکت تحت مدیریت مالکی را به خطر انداخته است.

از طرفی سمیرا در این قسمت بسیار پر رنگ بود و علاوه بر دعوا با مالک به سراغ خانواده ناصر هم رفت اما غافل از آنکه دختر کوچولوی خانواده هم برای خودش یک “ریز آبادی” اصیل است.

بازی های خوب زخم کاری

بازی رعنا ازادی ور در این قسمت بسیار تحسین آمیز بود و حالت های مختلف عصبی و نگران و روان پریشی را در لحظات پی در پی بازی کرد.

جواد عزتی هم یکی از بهترین بازی های چند قسمت این سریال را داشت و شبفت کردن او از فرمانده به فرمان بردار به خوبی ویژگی های روانشناختی یک فرد تحقیر شده در جامعه که به قدرت رسیده است را به تصویر کشید.

جواد عزتی در قسمت یازدهم سریال زخم کاری

او برای آزادی پسرش هرکاری کرد و به همه التماس کرد ولی وقتی آزاد شد دوباره از موضع بالا حاج مظفر و اخوان را تحقیر می کرد.

در بین بازیگران نقش میثم کمی در ذوق مخاطب می زند و بازی حرفه ای از او تا کنون یدده نشده است و داد و فریادهایش مصنوعی است. مائده اما خوب نقش بازی می کند.

زخم کاری رفته رفته جذاب تر شده است و باید دید هانیه توسلی چرا دنبال کسی است که مطمئن باشد به زودی می میرد تا قتلی را گردن بگیرد!

 

منبع : وقت صبح

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید