“افشین پیروانی” از کوره در رفت!

0
158

افشین پیروانی صحبت های جدیدی کرد.

“افشین پیروانی” از کوره در رفت!

جلسه هماهنگی پیش از دربی حذفی پایتخت برگزار شد با عصبانیت افشین پیروانی خاتمه یافت.

به گزارش وقت صبح به نقل از خبرورزشی، نشست هماهنگی پیش از بازی دربی امروز از ساعت ۱۲ در سالن روابط عمومی سازمان لیگ برگزار شد که بنا به نوشته باشگاه پرسپولیس در جریان آن، با توجه به حضور نماینده سازمان صدا و سیما، انتقادها و گلایه‌هایی نسبت به عملکرد این سازمان مطرح شد تا پس از کنفرانس خبری حواشی و گلایه‌ها از صدا و سیما به جلسه هماهنگی نیز کشیده شود.

کنفرانس خبری یحیی گل‌محمدی پس از بازی با آلومینیوم و گفته او مبنی بر مصاحبه نکردن در صورت وجود دوربین‌های صدا و سیما جرقه تنش‌ها میان این سازمان و باشگاه پرسپولیس را زد که در این هفته مجریان صدا و سیما نیز به این اتفاق واکنش نشان دادند.

انتقادات طرفین

این گلایه‌ها و انتقادات طرفین از هم به کنفرانس خبری پیش از دربی و جلسه هماهنگی آن نیز کشیده شد و پس از پایان صحبت‌ها افشین پیروانی با عصبانیت جلسه را ترک کرد.

به نوشته سایت پرسپولیس از موارد مطروحه این بود که عوامل صدا و سیما بعضا در جریان مسابقات و پس از آن در جایگاه‌های خود مستقر نیستند.

همچنین در کنار زمین، برخلاف ضوابط و قوانین، برای مصاحبه سراغ مربیان و بازیکنان می‌روند. همچنین از روال در پیش گرفته شده توسط یکی از برنامه‌ها که از فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ تا باشگاه‌ها را مورد هجمه قرار می‌دهد، انتقاد و خواسته شد که مسائل مطروحه به مقام‌های ذیربط در سازمان صدا و سیما منتقل شود.

همچین در این جلسه از پرسپولیس پیروانی و اشرف و از استقلال عبداللهی حضور داشتند. این نشست با تاکید بر اجرای پروتکل‌های بهداشتی با توجه به قرار داشتن تهران در وضعیت قرمز آغاز شد.

در ادامه، رنگ‌بندی لباس‌ها مشخص گردید که برای دو تیم یکدست قرمز و آبی بود و در این بین، دروازه‌بان‌های پرسپولیس و استقلال به ترتیب مشکی و زرد می‌پوشند.

منبع : وقت صبح

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید