اتصال برج میلاد و اراضی عباس آباد با احداث مسیر پیاده و دوچرخه – بوستان های بزرگ سه منطقه به هم وصل می شوند

0
85

اتصال برج میلاد و اراضی عباس آباد با احداث مسیر پیاده و دوچرخه – بوستان های بزرگ سه منطقه به هم وصل می شوند

مصطفی سلیمی، معاون هماهنگی امور مناطق شهرداری تهران در گفتگو با خبرنگار همشهری آنلاین با اعلام این خبر گفت: احداث مسیر گردشگری طبیعت یکی از پروژه های بزرگ شهر تهران و مشترک بین سه منطقه ۲، ۳ و ۶ است که منطقه ۶، منطقه مرکزی آن محسوب می شود. اجرای این پروژه، سه منطقه پایتخت را به هم می دوزد.

وی با اشاره به اینکه پل طبیعت بین مناطق ۳ و ۲ شهرداری تهران احداث شده است، گفت: مشابه این پل را در منطقه ۳ و میدان آرژانتین و مجموعه بیهقی و تونل حکیم و رسالت خواهیم داشت.

معاون شهردار تهران درباره فراهم ساختن مقدمات احداث مسیر گردشگری طبیعت، اظهار کرد: شهرداری منطقه ۶ تهران از گذشته نسبت به خریداری املاکی که به صورت معارض طرح مسیر گردشگری طبیعت در این مسیر قرار داشته، اقدام کرده و در حال حاضر هم در حال تملک و آزادسازی بقیه املاک است. برای اجرای طرح لازم است ساخت وسازهایی که از قبل بوده، برطرف شود.

سلیمی با بیان اینکه مسیر گردشگری طبیعت، برج میلاد و اراضی عباس آباد را به هم وصل می کند، گفت: این طرح یکی از طرح های بسیار ارزشمند و ماندگار است که با طراحی های زیبا و جذابی در این مسیر، مسیر پیاده، مسیر دوچرخه و فضاهای سبزی که به هم متصل شده اند را خواهیم داشت.

وی در پایان گفت: با احداث مسیر طبیعت، مجموعه فضای سبز طالقانی در منطقه ۳ و فضای سبز مجموعه عباس آباد و بوستان های نظامی گنجوی، بوستان، باغچه بان و ساعی و معابری که شمالی جنوبی هستند، به هم متصل می شوند. به عبارتی بوستان های بزرگ منطقه ۶ به بوستان های بزرگ مناطق ۳ و ۲ وصل می شوند.

منبع :
همشهری آنلاین

منبع : برخط نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید